2023-03-16 Mazur Karczew Futsal Aktualności

Odpadamy w finale o II ligę

W środę w Ząbkach doszło do rewanżu z zespołem Elite Futsal Team po meczu walki przegrywamy 7:3 (3:1).
Pierwsza połowa dla gospodarzy, w drugiej połowie gonimy dochodzimy do 4:3, ale pod koniec meczu ryzykujemy, a gospodarze niemiłosiernie to wykorzystują i strzelają nam trzy bramki. Na osłodę hattrika w meczu zdobywa Bartłomiej Bakuła.

Elite Futsal Team Ząbki – Mazur Karczew 7:3 (3:1)

1:0       6:10
2:0       6:30
3:0       16:05
3:1       19:19   Bartłomiej Bakuła a. Jakub Piotrzkowicz

4:1       20:09
4:2       20:54   Bakuła a. Oskar Szczepański
4:3       29:54   Bakuła a. Piotrzkowicz