2023-05-13 Mazur Karczew Aktualności

Avu i Pawka zdobyli Oskara w Szydłowcu

W piękne, majowe popołudnie w Szydłowcu, Mazur wygrał na wyjeździe z Oskarem Przysucha 2-1 (1-0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Avu i po raz pierwszy w IV Lidze, nasz wychowanek Paweł Witkowski. W zespole odnotowaliśmy debiut juniora Jana Zboiny. Zwycięstwo smakuje tym bardziej, że wciąż trapią nas liczne absencje.
  • Do grona pauzujących dołączyli dzisiaj: Piekut, Staluszka i Puciłowski. W związku z tym na bokach obrony rozpoczęli ofensywni Banan i Filip, na pozycję stopera powrócił Latuszek, w środku pomocy od 1' wystąpił Witkowski, na prawej flance Avu, a na szpicy Raszka.
  • 2' - wysoki pressing gości, Avu faulował obrońcę
  • 3' - groźnie Oskar, Latuszek wyjaśnił
  • 5' - Oskar z autu daleko w pole karne i niecelny strzał głową
  • 6' - ostro faulowany Kociszewski - bez kartki
  • 8' - Oskar na ofsajdzie
  • 9' - Majchrzak ze skrzydła do Witkowskiego, który faulowany przed polem karnym.
  • 10' - Wolny bez efektu. Po chwili ręka Filipa i wolny podobny dla Oskara.
  • 11' - Wrzutkę z wolnego wybił Witkowski
  • 13' - kontra Oskara i przeciągnięta wrzutka
  • 17' - w jednej akcji Cybulko wybronił strzał z bliska i dobitkę w poprzeczkę
  • 18' - przewaga rywali, dużo kontr
  • 20' - wybita wrzutka Oskara z rożnego
  • 25' - Chimek lepszy w pojedynku 1 na 1, ale wybił obrońca
  • 26' - wrzutkę Oskara z rożnego wybił Zawal, niecelny strzał rywala
  • 27' - strzał Oskara, piłka niespodziewanie skozłowała i Damian na róg
  • 28' - groźna kontra Mazura, ale Avu na spalonym
  • 30' - faulowany Prochowski i żółta dla rywala. Wrzutka Banana w ręce bramkarza
  • 32' - kontra, Filip do Chimka, ten głową w bramkrza. Po chwili strzał niecelny Oskara
  • 35' - strzał Oskara z dystansu niecelnie
  • 39' - Chimek przejął piłkę, podał do Avu, a ten pewnym strzałem otworzył wynik
  • 41' - Raszka do Avu, ten lekko wygoniony strzela, ale bramkarz obronił
  • 43' - Koza do Chimka, ten w sytuacji sam na sam i tyko rożny
  • 44' - z rożnego Koza do Zawala, strzał głową Mateusza - obrońca na róg
  • 45' - wrzutka z rożnego i Chimek nabił rękę obrońcy
  • 45' - Banan z wolnego z 18m w mur
  • 45+2' - po rożnym, niecelny strzał Oskara
  • 45-2' - przerwa - Oskar-Mazur 0-1

• START 2.POŁOWY - Mazur bez zmian
  • 46' - rajd Procha prawą stroną, zablokowany przez obrońcę
  • 47' - róg dla Mazura, Avu mocno niecelnie
  • 48' - gol Raszki, ale Marcin na spalonym
  • 50' - Laskus faulowany w środku pola
  • 51' - Kozakiewicz do Witkowskiego, który główką obok bramki
  • 52' - po faulu Chimka, strzał Oskara z wolnego w rękach Damiana
  • 53' - kontra Mazura, ale Majchrzak zatrzymany
  • 54' - przejęcie piłki w środku pola przez Kozę, podanie do Witka, ten na prawą do Avu, który uderzył nad bramką
  • 55' - atak Oskara i bardzo niecelna wrzutka
  • 56' - piłka w posiadaniu Mazura, tym razem wrzutka Witka wybita
  • 59' - Laskus mądrze wygarnął piłkę rywalowi w naszym polu karnym
  • 60' - strzał Oskara nad bramką
  • 62' - po faulu Kozy, strzał z 18m z wolnego w poprzeczkę
  • 63' - prostopadła od Raszki do Chimka, minimalnie za mocno
  • 64' - wrzutka z wolnego dla Oskara przy naszym polu karnym przeciągnięta
  • 67' - pewne przejęcie piłki przez Zawala i zagranie do Raszki, a ten faulowany
  • 68' - wrzutka z wolnego Kozy w pole karne, tam zamieszanie i Raszka prosto w bramkarza
  • 72' - po faulu Zawala, strzał z wolnego z 25m w rękach Damiana.
  • Sędziowanie nierówne, Mazur za 4 faule 3 żółte kartki, rywale nic
  • 73' - Chimek niecelnie podał i piłkę przejął bramkarz
  • 75' - Koza dobrym przerzutem uruchomił Chimka, ale niestety jego wrzutkę ponownie przejął bramkarz
  • 77' - bramkarz wpadł w Retmaniaka... brak karnego
  • 78' - korner dla Oskara, Cybulko na róg
  • 79' - pewna interwencja Damiana, szybka kontra. Bartek uruchomił Witkowskiego, Paweł minął bramkarza i ustrzelił pierwszego gola w IV Lidze - 2-0!
  • 81' - przejęcie Laskusa i kontra, ale został sfaulowany - żółta dla rywala
  • 82' - atak Oskara i strzał nad bramką
  • 83' - w Mazurze zadebiutował Jan Zboina
  • 85' - piłkarz Oskara na ofsajdzie
  • 86' - piękny drybling Witkowskiego przed polem karnym i faul na nim
  • 87' - Banan z wolnego minimalnie obok bramki
  • 88' - skrzydłowy Oskara uderzył obok bramki
  • 90' - doliczone 5 minut
  • 90+1' - po faulu Zawala, z rzutu karnego gol Bogołębskiego 1-2
  • 90+1' - strzał Szczepana w bramkarza
  • 90+2' - oblężenie naszej bramki, obrona murem w polu karnym
  • 90+5' -ostatni wolny dla Oskara - wszyscy w polu karnym.
  • 90+6' - piłka w rękach Damiana KONIEC WYGRYWAMY 2-1, przerywamy passę 4 meczów bez wygranej.

• W środę gramy u siebie z Sulejówkiem. ZAPRASZAMY KIBICÓW!

Oskar Przysucha - MAZUR 1-2 (0-1)
91.Bogołębski (k) - 39.Avu (as.Majchrzak), 79.Witkowski (Kozakiewicz)

Mazur: Cybulko - Kociszewski, Latuszek, Zawal, Prochowski - Kozakiewicz 66żk - Majchrzak, Laskus 61żk, Witkowski 69żk, Avu (65. Retmaniak, 85.Szczepański) - Raszka (83.Zboina)

Sędzia: Dawid Muc (Radom)