2023-05-21 Mazur II Karczew Aktualności

Misja nie do wykonania

W sobotę 20 maja Mazur II Karczew w ramach 22 kolejki Klasy A przegrał na wyjeździe 3:0 z rozpędzonym Advitem. Drużyna z Wiązowny nie przegrała bowiem od 7 spotkań (pokonując przy tym lidera - Deltę Warszawa oraz remisując z wiceliderem Promnikiem Łaskarzew) i zajmuje obecnie 3 miejsce goniąc ekipę z Łaskarzewa, która plasuje się na 2 pozycji w tabeli.

Mimo słabej sytuacji kadrowej Mazura mecz od początku był wyrównany. Advit jednak pokazał swoje doświadczenie wychodząc na prowadzenie po pięknym uderzeniu z boku pola karnego. Mimo paru dobrych okazji z obu stron, wynik do końca 1 połowy pozostał bez zmian. W 2 połowę Advit wszedł bardzo dobrze a przeprowadzone zmiany poskutkowały podwyższeniem prowadzenia. Po tej bramce Mazur wykorzystał jedynego tego dnia dostępnego rezerwowego i na boisku w miejsce Dąbrowskiego pojawił się Nowak.

Kolejne minuty to wyraźna przewaga gospodarzy, którzy przypieczętowali ją zdobyciem 3 bramki i zakmnięciem meczu. Takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie. Gratulację dla Advitu za bardzo dobrą grę a naszym zawodnikom dziękujemy za wolę walki, ponieważ musieli poradzić sobie w 12.

ADVIT WIĄZOWNA 3:0 (1:0) MAZUR II KARCZEW

SKŁAD WYJŚCIOWY: Krawczyk - Warszton, Sobczak, Sadowski, Łukasik M. - Zboina, Kąkol, Trzaskowski - Dąbrowski, Sobków, Staszczuk

ZMIANY:

71' Dąbrowski --> Nowak