2023-07-29 Mazur Karczew Aktualności

Skuteczni napastnicy w próbie generalnej

W ostatnim, letnim sparingu Mazur pokonał 4-1 (1-0) V-ligową Polonię II Warszawa. Bramki zdobyli: Grunt, samobój i 2 Witkowski.

W 1.połowie 3 setki wybronił Emil. Wynik otworzył Grunt, który otrzymał podanie od Staluszki, obrócił się i płaskim strzełem trafiłdo bramki. Przed przerwą Dominik uderzył w słupek.

W 2.połowie z 30m w samo okienko pięknym strzałem trafił nie do obrony Witkowski. Po chwili kontra i doganie z lewej Kocziszewskiego, obtarło Raszką, a muśnięciem piłki obrońca zmylił bramkarza. Rywale zdobyli honorowego gola po błędzie naszej defensywy, a wynik ustalił Witkowski kompletując dublet.

Za tydzień o 17:00 zapraszamy na inauguracyjny mecz ligowy z KS Raszyn.