2024-10-05 Mazur Karczew Aktualności

Lider dogoniony

MAZUR NA FALI! Zaliczamy 3 zwycięstwo z rzędu dzięki czemu zrównujemy się punktami z liderującą Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Mocne momenty w meczu tego dnia dały nam kolejne 3 punkty i do listy naszych ofiar dopisujemy Naprzód Zielonki, który do tej pory jako beniaminek sprawił sensacje i obecnie zajmuje 4 miejsce.

Mecz zaczęliśmy błyskawicznie. Pierwsza akcja, Ksionz wystawił Celinowi na przed pole a ten zwiódł obrońcę i umieścił piłkę w okienku bramki. Potem po krótkiej wymianie ciosów Naprzód odpowiedział i w 31 minucie po dośrodkowaniu wyrównał stan rywalizacji. Odpowiedzieliśmy na to zdecydowanie i przez resztę połowy dominowaliśmy.

Trafiliśmy dopiero po przerwie i to z jakim rozmachem. Na początku groźny tego dnia po stałych fragmentach gry Piekut wykorzystał błąd obrońców gości, spokojnie przyjął piłkę i strzelił nie do obrony w górny róg. Chwilę później po kontrataku Mateusz Żebrowski zaliczył swój pierwszy udział przy bramce w naszych barwach i po pokonaniu bocznego obrońcy dorzucił idealnie na głowę Zboiny, który tej sytuacji nie zmarnował. Po tej kanonadzie mieliśmy jeszcze parę okazji, ale byliśmy nieskuteczni. W końcówce rywale przycisnęli i mieli 2 dogodne okazje, ale na nasze szczęście dowieźliśmy wynik i możemy cieszyć się z kolejnych 3 punktów.

A już w tym tygodniu puchar po raz pierwszy zawita do Karczewa. W środę o 15:30 zmierzymy się w ĆWIERĆFINALE Mazowieckiego Pucharu Polski z IV-Ligową Mszczonowianką Mszczonów. Zapraszamy na mecz!

MAZUR – Naprzód Zielonki 3-1 (1-1)
Gole: 1.Celiński (as.Ksionz), 48.Piekut (Trochim), 50.Zboina (Żebrowski) – 31.Kozaczkow