BETA
2026-04-20 Mazur Karczew Aktualności

Mazovia za mocna

Sobotnie spotkanie nie potoczyło się po naszej myśli. W 24. kolejce ulegliśmy zespołowi z Mińska 0-3. W podsumowaniu pomeczowym trener Łukasz Bartkiewicz:

„Niestety nie udało nam się zdobyć punktów na wyjeździe w Mińsku. Zespół zrobił wszystko, żeby wyrwać punkty, lecz jakość drużyny gospodarzy okazała się na tyle duża, że poradzili sobie z naszymi założeniami taktycznymi.

Musimy jak najszybciej zapomnieć o tej porażce i skupić się na tym, co przed nami. Wchodzimy w bardzo ważny moment sezonu - w sobotę gramy z Ożarowem, a w środę z Wilgą Garwolin. Każdy w drużynie wie, o co gramy i jak duża jest waga tych spotkań.

Warto podkreślić, że w tym meczu zagrało aż czterech młodzieżowców, którzy pokazali charakter, odwagę i gotowość do walki na trudnym terenie. To ważny sygnał dla całego klubu, że nasza młodzież realnie podnosi poziom rywalizacji i daje drużynie energię.

To czas, w którym nie tylko zawodnicy, ale cały klub powinien się zjednoczyć. Od sztabu, przez ławkę, po osoby pracujące w tle - wszyscy mamy wpływ na to, jak wyglądamy na boisku i poza nim. Teraz najbardziej liczy się charakter, odpowiedzialność i pełne zaangażowanie.

Przed nami mecze, w których gramy o coś więcej niż punkty. Gramy o naszą tożsamość, o szacunek do codziennej pracy i o realizację celu, który postawiliśmy sobie przed sezonem.

Wychodzimy po swoje. Razem.”

Mazovia Mińsk Mazowiecki - MAZUR 3-0 (1-0)
Gole: 37.Świątek, 71.Więdłocha, 77.Jankowski

Mazur:
Niezgoda – Pudełek (87.Bąk), Broniszewski, Abelski, Traczyk (74.Kwiatkowski), Staluszka (79.Lawreniuk 88żk) , Krasuski (71.Rutkowski), Ksionz, Trochim 94żk, Papazachariou (58.Sito),  Zboina

Sędzia: Jakub Guzina (Warszawa)


IMG_7102

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce.     Akceptuję.