
W Wielką Sobotę o 15:00, w Karczewie,
Mazur zagra po raz pierwszy w roku 2008 przed własną publiką.
Naszym rywalem będzie Korona HiD Ostrołęka - 10-ty zespół w tabeli.
Pierwsze mecze rozegrane zostaną już w czwartek. Hit 19 kolejki to mecz na szczycie w Ostrołęce: Narew-Start. Dlatego zachęcamy już teraz do obstawiania 19 kolejki w Lidze Typerów!
CZYTAJ ZAPOWIEDŹ 19 KOLEJKI...
W trakcie zimowych przygotowań do zespołu gości dołączyli napastnik Kaszuba i obrońca Żakowski.
Wynik sparingów to: 6 porażek, 2 remisy i 3 zwycięstwa (ostatnie z a-klasowym Orz Goworowo 3-0 i 4-ligową Supraślanką 2-1).
Najlepszym strzelcem w sparingach był Michał Robaszkiewicz (4 gole). Osłabieniem jest fakt, że motor napędowy zespołu, Kaliszewski
zaprzestał treningów! Przełożyło się to na wynik pierwszego mecz wiosną. Korona przegrała u siebie 1-2 z Ursusem. Gola z karnego zdobył skrzydłowy Rychlik,
który ze Stachowiczem są motorem zespołu. Bramki broni legenda ostrołęckiej piłki Szczechowiak
Ostatni pojedynek z Koroną zakonczył się wysokim zwycięstwem 4-0.
Tym razem nie ma co jednak patrzeć wstecz. Pauzować za kartki bedą: Gallardo i Centkowski. W drużynie kilku piłkarzy leczy kontuzje.
Mecz trzeba wygrać, aby otrząsnąć się po derbowej porażce i odrabiać straty do lidera. Będzie to 6 w historii ligowa potyczka z Koroną.
Ostatni mecz w Karczewie przegraliśmy 0-1.
Szczegóły pojedynków z Koroną: (SPRAWDŹ STATYSTYKI).
- jesień 2007 (O) 4-0 (Zegarek x2, Goździk, Gallardo) (
RELACJA,
GALERIA i
FILM)
- wiosna 2007 (O) 2-2 (Zegarek, Słomski) (
RELACJA)
- jesień 2006 (K) 0-1 (
RELACJA i
GALERIA)
- wiosna 2006 (Ostrołęka) 1-0 (
RELACJA i
GALERIA)
- jesień 2005 (Karczew) 1-1 (
RELACJA, GALERIA
i FILM )
Mecz z HiD będzie ostatnim meczem tej "Świątecznej" kolejki.
Pierwsze mecze rozegrane zostaną już w czwartek. Hit 19 kolejki to mecz na szczycie w Ostrołęce: Narew-Start.
Inne zespoły z czuba zagrają z warszawiakami. Mazowsze podejmuje Hutnika, a GLKS zagra z Lotnikami na Okęciu.
Do Góry Kalwarii przyjedzie Mława. Przed wł1sną publicznością zadebiutują także: Wulkan w meczu z Piastowem,
Ursus z Szydłowianką, Polonia z Legionovią i Pogoń z Teczą, która jako jedyna po raz pierwszy zagra u siebie dopiero za tydzień.
TYPUJ WYNIKI 19
KOLEJKI