DRUŻYNAMazur Karczew
2024-03-17
Zapraszamy do obejrzenia skrótu z meczu Mazura z Wilgą Garwolin. W materiale najciekawsze sytuacje oraz wypowiedzi pomeczowe szkoleniowców: Karola Zawadki i Macieja Gadowskiego.
Natomiast TUTAJ film ze zdobytymi bramkami sparingowymi.
Aktualności Mazur Karczew
2024-03-16
Pierwszy ligowy mecz w 2024r. w Karczewie rozegraliśmy z Wilgą Garwolin. Już tradycyjnie zespoły podzieliły się punktami. Tuż po przerwie wynik otworzyli goście, ale błyskawicznie Mazur odpowiedział golem z karnego. Wykorzystał go i ustalił wynik 1-1 Dominik Staluszka.

Więcej w rozwinięciu...
2024-03-14
W sobotę o 13:00 zapraszamy na stadion na inaugurację wiosny w Karczewie. Na bocznym boisku zagramy z Wilgą Garwolin, która zajmuje w  tabeli 10.miejsce z 5 punktami więcej od Mazura. W tym roku rozegrała 2 wygrane mecze: 2-0 z Marcovią i 1-0 z Ursusem. W tych meczach gole strzelali obcokrajowcy: Obi i i Shakurau. Jesienią na wyjeździe odnotowaliśmy wynik 1-1. Więcej o rywalu i historii pojedynków TUTAJ.
2024-03-09
W meczu otwierającym wiosnę w Raszynie odnotowaliśmy oficjalny debiut trenera Gadowskiego oraz nowych piłkarzy: Gibasa, Ksonza i Pietrzaka. Bohaterem spotkania został Oskar Szczepański, który chwilę po wejściu zdobył pięknego gola, a potem zaliczył asystę przy bramce Witkowskiego. Zagraliśmy na zero z tyłu i pokonaliśmy ważnego rywala na jego boisku 2-0 (0-0). Cel osiągnięty.
W rozwinięciu obszerna relacja...
2024-03-08
Wiosną z wymową nazwiska Avumile Mcoseli najwięcej problemu będzie miał spiker zawodów w Józefowie. Po 1,5 sezonu w Karczewie, zawodnik z RPA został piłkarzem Józefovii. W Mazurze wystąpił w 41 oficjalnych meczach, w których spędził na boisku 1342 minuty i strzelił 8 bramek w 1.zespole.
Thank you Avu
2024-03-07
W sobotę o 13:00, w Raszynie przy ul.Sportowej 30, inauguracja wiosny  z miejscowym KS. Rywale obecnie znajdują się na 16.miejscu, walczą o utrzymanie i mają o 6 punktów mniej od Mazura. A zatem na starcie pojedynek za 6 punktów.  Jesienią w Karczewie zremisowaliśmy z KS u siebie 2-2. Dotychczasowy bilans z KS mamy korzystny, aczkolwiek czekamy już 3 lata na wyjazdową wygraną. (SZCZEGÓŁY TUTAJ).
2024-03-07
Czas na podsumowanie przygotowań zimowych. W przerwie Mazur zmienił trenera. Mateusza Tereszczyńskiego zastąpił Maciej Gadowski. Zespół opuściło 6 piłkarzy. W ich miejsce pozyskano 6. Zespół rozegrał pomiędzy rundami 12 sparingów, z czego 2 pierwsze jeszcze w ubiegłym roku. W tych meczach 6 razy wygrał, 2 zremisował i 4 przegrał. Stosunek bramkowy 30-22.  (...)
2024-03-07
Tuż przed startem rundy rewanżowej, garść statystyk z rundy jesiennej. Wystąpiło w niej 28 piłkarzy. Jesienią odnotowaliśmy 8 debiutów, w tym 6 transferowanych piłkarzy. Najwięcej minut na boisku spędził Jakub Spychaj. Na podium znaleźli się jeszcze: Kacper Łukasik i Patryk Kwaśniczko. Klasyfikację strzelców i kanadyjską bezapelacyjnie wygrał Michał Grunt...
2024-03-06
21-letni Jakub Grzegorzewski został nowym golkiperem Mazura. Kuba jest wychowankiem Legionovii i Polonii Warszawa. W Polonii rozpoczynał karierę seniorską. Potem bronił w: Ursusie, Zniczu Pruszków i jesienią w 5 meczach III-ligowej Legionovii. Witamy w klubie!
2024-03-02
2 marca rozegrano zaległe mecze z rundy jesiennej. W pierwszym Wilga wygrała 2-0 z Marcovią. Dwie pierwsze bramki w tym roku w naszej lidze zdobyl Obi. Mistrz Jesieni z Płocka przegrał 1-2 w Piasecznie. Ząbkovia pokonała zaś Weszło 4-3, przegrywając już 1-3.