DRUŻYNAMazur Karczew
2024-03-28
W przedświąteczny czwartek zagraliśmy z wiceliderującym Weszło. O wyniku zadecydował niestety podyktowany w bardzo kontrowersyjnej sytuacji karny dla gości. Nasz zespół rzucił się w 2.połowie do odrabiania strat, mógł wyrównać po wycofaniu z bramki Cybulki, ale kontra gości ustaliła wynik spotkania. Po wyrównanym pojedynku przegraliśmy 0-2 (0-1).

Więcej wkrótce.
Aktualności Mazur Karczew
2024-03-27
W czwartek o 15:30, Mazur zagramy u siebie z Weszło. Rywal w tym sezonie ma1 cel - kolejny awans. Jest wiceliderem z 3 punktami straty do Wisły II i do Karczewa przyjedzie po wygraną. Dotychczas w tym roku zaliczył flastat 3-4 z Ząbkcoią, a potem kolejno ograł: 3-1 Wisłę II, 6-1 Marcovię i 2-0 Ursus. Do znanych piłkarzy, jak m.in. Lewczuk, Burkhardt, Gikiewicz czy Kosecki dołączył wiosną bramkostrzelny Baidoo (5 trafień). Jesienią przegraliśmy 1-2.
Więcej o rywalu TUTAJ.

2024-03-23
Jakub Piekut: Do meczu z Piasecznem podeszliśmy bardzo mocno zmotywowani. Wiedzieliśmy, że jedziemy na trudny teren i dawno nie wywieźliśmy stamtąd 3 punktów. Mecz bardzo dobrze się dla nas ułożył, szybko strzeliliśmy dwie bramki jednak cały czas musieliśmy pozostać czujni. (...)
2024-03-23
Po bardzo dobrym meczu Mazur wygrał w Piasecznie z MKS. Zadecydował doliczony czas 1.połowy, w którym bramki zdobyli Witkowski i Szczepański. W 2.połowie gola dołożył kapitan Piekut, a  rywale odpowiedzieli bramką Kurpiela.  W zespole zadebiutował Kacper Roguski. Ostatecznie wygraliśmy na trudnym terenie 3-1 (2-0), na którym ostatni raz wygraliśmy w listopadzie 2010 roku!
W rozwinięciu relacja i film...
2024-03-21
W sobotę o 13:00, w Piasecznie przy ul.1 Maja 16, rozpocznie się pojedynek z MKS. Podopieczni trenera Kobzy, który zastąpił jesienią Modrzejewskiego zajmują stabilne 9.miejsce w tabeli. Wiosną wygrali oba domowe mecze: pokonali lidera Wisłę II Plock 2-1 oraz Marcovię 2-0. Do wysokiej formy wraca Matulka, który ustrzeli w tym roku 2 gole. Zimą przeporwadzili kilka transferów, w tym m.in. z Raszyna powrócił Hernik. U siebie wygraliśmy jesienią, po bramkach Kowalczyka, Łukasika i Grunta 3-0. Więcej o rywalu, najbardziej nam znanym w tej lidze TUTAJ
2024-03-17
Zapraszamy do obejrzenia skrótu z meczu Mazura z Wilgą Garwolin. W materiale najciekawsze sytuacje oraz wypowiedzi pomeczowe szkoleniowców: Karola Zawadki i Macieja Gadowskiego.
Natomiast TUTAJ film ze zdobytymi bramkami sparingowymi.
2024-03-16
Pierwszy ligowy mecz w 2024r. w Karczewie rozegraliśmy z Wilgą Garwolin. Już tradycyjnie zespoły podzieliły się punktami. Tuż po przerwie wynik otworzyli goście, ale błyskawicznie Mazur odpowiedział golem z karnego. Wykorzystał go i ustalił wynik 1-1 Dominik Staluszka.

Więcej w rozwinięciu...
2024-03-14
W sobotę o 13:00 zapraszamy na stadion na inaugurację wiosny w Karczewie. Na bocznym boisku zagramy z Wilgą Garwolin, która zajmuje w  tabeli 10.miejsce z 5 punktami więcej od Mazura. W tym roku rozegrała 2 wygrane mecze: 2-0 z Marcovią i 1-0 z Ursusem. W tych meczach gole strzelali obcokrajowcy: Obi i i Shakurau. Jesienią na wyjeździe odnotowaliśmy wynik 1-1. Więcej o rywalu i historii pojedynków TUTAJ.
2024-03-09
W meczu otwierającym wiosnę w Raszynie odnotowaliśmy oficjalny debiut trenera Gadowskiego oraz nowych piłkarzy: Gibasa, Ksonza i Pietrzaka. Bohaterem spotkania został Oskar Szczepański, który chwilę po wejściu zdobył pięknego gola, a potem zaliczył asystę przy bramce Witkowskiego. Zagraliśmy na zero z tyłu i pokonaliśmy ważnego rywala na jego boisku 2-0 (0-0). Cel osiągnięty.
W rozwinięciu obszerna relacja...
2024-03-08
Wiosną z wymową nazwiska Avumile Mcoseli najwięcej problemu będzie miał spiker zawodów w Józefowie. Po 1,5 sezonu w Karczewie, zawodnik z RPA został piłkarzem Józefovii. W Mazurze wystąpił w 41 oficjalnych meczach, w których spędził na boisku 1342 minuty i strzelił 8 bramek w 1.zespole.