AKTUALNOŚCILider utonął w Narwi
2008-09-13 Mazur Karczew Aktualności

Lider utonął w Narwi

Nie udało się Mazurowi podtrzymać doskonałej passy. W Ostrołęce, już zgodnie z tradycją, nasz zespół uległ Narwi 0-2 (0-0). Mecz stał na niskim poziomie. Po bezbramkowej 1.połowie z bliska głową wyprowadził gospodarzy na prowadzenie Ogrodowczyk. Gdy postawiliśmy wszystko na jedną kartę, w doliczonym czasie Lelujka ustalił wynik spotkania. Więcej szczegółów w przeprowadzonej dla Was relacji live w g.16:00-18:00 W TYM MIEJSCU
Ten mecz przerwał: passę 450 minut Puska bez straty gola, passę 7.spotkań Mazura bez porażki i passę Narwi bez zwycięstwa u siebie

W pierwszej połowie mecz był wyrównany. Kropiący deszcz i zimno sprawiały, że w grze było sporo niedokładności. Bardzo dobrze na swoich posterunkach się sprawowali zarówno Łyżwa jak i Pusek, aczkolwiek sytuacji też nie było zbyt wiele. Dwukrotnie szczęścia próbował Pyskło, a dośrodkowania Mazura, Narwianie wybijali na kornery i auty.

Podobnie po przerwie kontrę Głąbickiego przerwali obrońcy. Gdy wydawało się, że coś drgnie w grze lidera, gol padł ale do naszej bramki. Po raz pierwszy od 450.minut piłkę musiał z niej wyjmować "Puzdro", gdy dośrodkowanie głową na gola zamienił najlepszy strzelec drużyny z Kurpii - Ogrodowczyk. Po stracie bramki, Mazur przycisnął, ale niewiele z tego wynikało. Gospodarze co prawda tracili siły, ale albo faulowali, albo grali na czas. Wydaje się, że sędzia Jakubik z Siedlec powinien podyktować karnego za wywrócenie Jankowskiego w polu karnym. Nie uczynił jednak tego, a w zmian w doliczonym czasie Lelujka ustalił wynik spotkania, kończąc celnym strzałem wyprowadzoną kontrę. Dodajmy, że graliśmy wtedy 3.obrońcami, gdyż trener postawił już wszystko na jedną kartę.

To nie był jednak dobry mecz w wykonaniu Mazura, a na pewno nie na poziomie lidera. Narew wygrała po raz pierwszy w III Lidze u siebie. Widać, ostrołęcki trener Moleda ma patent na naszą drużynę, ponieważ wygrał z zespołem z Karczewa, trenując Narew już po raz drugi.

Narew Ostrołęka - MAZUR 2:0 (0:0)
Gole: 58.Ogrodowczyk, 90+3'Lelujka