AKTUALNOŚCIDoskonały debiut Karasia z Wisłą
2008-10-26 Mazur Karczew Aktualności

Doskonały debiut Karasia z Wisłą

Debiut trenerski Jana Karasia w roli szkoleniowca Mazura wypadł bardzo okazale. Mazur w wyjazdowym spotkaniu kontrolował przebieg spotkania i pewnie wygrał z Wisłą II 3-0 (3-0). Gole strzelali: Słomski, po raz pierwszy dla karczewian Iwanowski i wreszcie po długiej przerwie Jankowski. To najwyższe wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie ligowym, które pozwoliło nam awansować na 4.miejsce w III Lidze. Ostatni raz tak wysoko Mazur wygrał pół roku temu w Warszawie z Polonią II. Więcej szczegółów w minirelacji poniżej...

Mazur rozpoczął w składzie:
Pusek - Dąbrowski, Centkowski, Słomski, Jakubik - Iwanowski, Niezgoda, Zieliński Sr, Goździk - Zieliński Jr - Jankowski

Po kilkunastu minutach jest 0-1 dla Mazura! - udokumentowanie naszej przewagi
Dośrodkowanie z rogu Dąbrowskiego na bramkę zamienił Słomski.

Trener Karaś siedzi spokojnie w boksie i obserwuje to co się dzieje na boisku. Na nim zaś Mazur gra dużą liczbą krótkich podań

- Mazur strzela do szatni gola na 0-2!
Rajd Goździka do linii końcowej, zakończony dograniem wzdłuż bramki . Lot piłki przeciął Iwanowski i z bliska po raz pierwszy w barwach Mazura zdobył gola!

Tuż przed przerwą jest już 0-3! Po długiej przerwie wreszcie przełamał się Jankowski!
Jacek urwał się w swoim stylu lewa stroną, uderzył z 16 metrów strzał zablokowali obrońcy i piłka spadła pod nogi Karola ustawionego na 18 metrze. Jankowski zdecydował się na strzał z pierwszej piłki - chociaż uderzył nieczysto to i tak wpadło do bramki

Do przerwy wynik 3-0!

2 połowa bez zmian kadrowych, Mazur kontroluje grę.

Piękna parada Puska. Broni uderzenie Wiślaka z wolnego z 20 metrów.

Goście ze spokojem prowadzą i kontrolują grę w 2.połowie

Zmiany w 2.połowie: Tlaga za Jankowskiego, Kurowski za Zielińskiego Sr, Olszanko za Zielińskiego Jr, Głąbicki za Goździka

Mazur spokojnie dowozi do końca meczu wynik z 1.połowy.

WISŁA II PŁOCK - MAZUR KARCZEW 0:3 (0:3)