AKTUALNOŚCIJadą punkty z Płocka!
2009-08-23 Mazur Karczew Aktualności

Jadą punkty z Płocka!

Mazur pokonał w Płocku Wisłę II 3-2 (2-0). Gospodarze tym razem, nie zagrali juniorami, ale najmocniejszym składem naszpikowanym 9.graczami z I Ligi. Swojego pierwszego gola w III Lidze zdobył już w 6 minucie meczu Mateusz Zieliński. Tuż przed przerwą podwyższył prowadzenie Jacek Dąbrowski. Po wznowieniu nasz zespół stanął i wiślacy szybko doprowadzili do wyrównania. Na szczęście gol Jacka dał nam zwycięstwo i pierwsze punkty w tym sezonie.
A już w środę inauguracja III Ligi w Karczewie - mecz z Nadnarwianką ZAPRASZAMY!!!

W Piasecznie, płocczanie zagrali juniorami. Z Mazurem podnieśli poprzeczkę dużo wyżej, bo sięgnęli po I-ligowców. Mimo tego faktu początek należał do karczewian. Do składu powrócił Mateusz Zieliński i to on nękał bramkarza z Płocka. Już w 6' trafił szczupakiem do sieci, po wrzutce Jakubika. Po zdobyciu bramki lekką przewagę mieli rywale. Mazur wyszedł jednak z opresji i gra się wyrównała. Tuż przed przerwą bramkarza z woleja próbował zaskoczyć Woźniak. Chwilę potem z rogu wrzucał Iwanowski. Obrońca trafił w Zielaka i po odbiciu od niego piłka trafiła na 16 metr do Dąbrowskiego, który niepilnowany uderzył i piłka odbita od słupka wpadła do sieci. Był to gol "do szatni".

Po przerwie wiślacy ruszyli do odrabiania strat, a Mazur chyba zbyt łatwo uwierzył w 3 punkty, gdyż wyraźnie brakowało mu pomysłu na grę. Wykorzystali to rywale i szybko doprowadzili do wyrównania. W 64' na placu pojawił się Wrzesiński. Już w pierwszej kontrze zaliczył asystę. Wyłożył piłkę wzdłuż bramki do Jacka, który nie spudłował. Mecz trzymał w napięciu do samego końca. Wiślacy mieli swe szanse, ale Mazur także. W 84' świetną prostopadłą piłkę otrzymał Polniak, ale jego strzał w sobie tylko znany sposób obronił Malec. Ostatecznie wynik się nie zmienił.

>
Więcej informacji w relacji live TUTAJ

Wisła II Płock - MAZUR 2-3 (0-2)
Gole: 55' Lasocki, 59' Mitura - 6' Zieliński Jr (asysta Jakubik), 42' Dąbrowski (a.Zieliński Jr), 66' Dąbrowski (a.Wrzesiński)