AKTUALNOŚCIMazur w 1/4 Finału PP!
2010-04-20 Mazur Karczew Aktualności

Mazur w 1/4 Finału PP!

10 czerwca 2000 roku - tego dnia dzięki bramce Krzysztofa Iwanickiego, po raz ostatni Mazur wygrał w Ostrołęce. Po 10.latach, wreszcie udało się przełamać fatalną passe wyjazdową z Narwią. Mazur wygrał mecz 1/8 Pucharu Polski 3-1 (1-1). Wynik otworzył już w 1' Tlaga, ale chwilę później gospodarze wyrównali. Ostatecznie w końcówce 2.połowy, karczewianie przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Niemałą rolę w tym sukcesie odegrał Rafał Kosiec - exnarwiak, który zaliczył gola i 2 asysty. Już za tydzień w 1/4 Finału zagramy z kolejnym rywalem. Poniżej zapis relacji live z tego spotkania, przeprowadzonej dzisiaj w g.16:30-18:30...

Skład wyjściowy: Pusek - Wożniak, Grzelak, Rafalski, Jakubik - Dąbrowski, Zieliński Jr, Wojciechowski, Kosiec - Tlaga, Jaroń
ławka: Goleniewski, Kopeć, Goździk, Głąbicki, Raszka, Polniak

16:30 - START 1 połowy
1' - NAREW-MAZUR 0-1 Tlaga głową, po wrzutce z prawej strony Kośca
3' - NAREW - MAZUR 1-1 Samsel po dograniu z rogu Strzeżysza. Wcześniej sytuacja sam na sam Narwi
10' - Łyżwa broni bardzo ładny strzał Jakubika, na boisku kopanina
30' - dalsza część 1.połowy przebiega jakby bez emocji i zaangażowania. Akcje niby są raz na jedną, raz na drugą bramkę, ale nie na poziomie III Ligi.
40' - w starciu ucierpiał Jakubik
KONIEC 1.POŁOWY - NAREW - MAZUR 1-1
Poza pierwszymi minutami gra wygląda tak, że nie ma po prostu o czym pisać :)

17:40 - START 2 połowy
46' - w Narwi, Zalewski za Samsela. Mazur ciśnie, Narew gra z kontry
61' - w Narwi kolejne 2.zmiany. Wargulewski i Lelujka za Romana i Dawidzkiego. Żółta kartka dla Zalewskiego
63' - żółta kartka dla Tlagi
71' - NAREW-MAZUR 1-2 Kosiec. Po dośrodkowaniu Dąbrowskiego, w polu karnym przytrzymywany był Jaroń i sędzia podyktował karnego. Jedenastkę wykorzystał Kosiec posyłając piłkę pod brzuchem Łyżwy.
73' - bardzo ładna akcja Narwi. Marczak strzela, Pusek broni
75' - Raszka za Jaronia
80' - NAREW-MAZUR 1-3 Dąbrowski. Bardzo ładna prostopadła piłka od Kośca do Jacka który uciekł lewą stroną i podwyższył prowadzenie
83' - Dwa super strzały Olesi i Strzeżysza. Brawo Puzdro extra interwencje!
84' - Głąbicki za Kośca
90' - sędzia dolicza 3.minuty
90+3' - NAREW-MAZUR 1-3 KONIEC MECZU - Mazur wygrywa po 10.latach w Ostrołęce

Sędzia: Marcniak (Płock)