AKTUALNOŚCIMazur znowu utonął w Narwi
2011-03-27 Mazur Karczew Aktualności

Mazur znowu utonął w Narwi

W Ostrołęce tradycyjnie, Mazur przegrał. Karczewianie mimo, że byli lepszym zespołem z przebiegu gry doznali porażki 1-2 (1-1). Bramkę dla naszego zespołu zdobył Piotr Stańczuk. W zespole odnotowaliśmy 2 debiuty: Rafała Włodarczyka i Kamila Sielińskiego. Zwycięski gol dla gospodarzy padł z ewidentnego spalonego...

To był słaby mecz, stojący na dużo niższym poziomie niż III liga. Gospodarze już w 4' objęli prowadzenie. Po trójkowej akcji z 16.metrów Strzeżysz trafił do bramki Puska. Wyrównanie padło po 20 minutach. Jaroń dograł do wbiegającego w pole karne Stańczuka, a ten strzałem z 12 metrów trafił celnie. Po chwili zakotłowało się pod bramką Narwi. Z wolnego uderzał Dąbrowski, a odbitą piłkę Tlaga dobił w prost w bramkarza. W końcówce groźnej sytuacji nie wykorzystał Olesiński.

Po przerwie, tak jak i przed Mazur grał piłką i miał przewagę. W 65' na strzał zdecydował się Jaroń, a dobijający Hubert Kosim z 3 metrów trafił w poprzeczkę. Ta sytuacja zemściła się wkrótce. Olesiński strzelił na 2-1 będąc na ewidentnej pozycji spalonej. Sędzia gola uznał. Na nic zdały się protesty naszego zespołu. Kapitan drużyny, Jakubik otrzymał z tego tytułu żółtą kartkę, wykluczającą go z meczu z Radomiakiem. W końcówce były okazje do wyrównania. Ani Dąbrowskiemu, ani Norbertowi Kosimowi nie udało się jednak zmienić wyniku spotkania.

Całe spotkanie rozegrał wychowanek i reprezentant Polski, 16-letni Rafał Włodarczyk. W ostatnich minutach zadebiutował w Ostrołęce 18-letni napastnik Kamil Sieliński. Przegraliśmy mecz ze słabą drużyną. Przed nami pojedynek w Radomiu. Czy nastąpi przebudzenie Mazura?

Narew Ostrołeka - MAZUR 2-1 (1-1)
Gole: 4.Strzeżysz, 76.Olesiński - 23.Stańczuk (as.Jaroń)