AKTUALNOŚCIDogonili ukraińskie Traktory
2011-09-21 Mazur Karczew Aktualności

Dogonili ukraińskie Traktory

Kolejny raz na własnym boisku po bardzo słabej 1.połowie, Mazur zagrał lepiej po przerwie. Tym razem dwukrotnie do remisu doprowadzał Kamil Tlaga. Kamil grający po dłuższej przerwie w napadzie w ostatnich minutach pełnił obowiązki kapitana drużyny i celnym trafieniem w 89' ustalił wynik z Ursusem 2-2 (0-1)...

Pierwsze pół godziny gry to bezładna III-ligowa kopanina. Mazur nie zagroził poważnie bramce Osińskiego, a goście próbowali szczęścia z dystansu. W 32' warszawianie wyszli na prowadzenie. Po wrzutce z lewej strony Bednarczyk nie upilnował Radionova i Ukrainiec z kilku metrów otworzył wynik meczu. Do wyrównania chwilę później mógł doprowadzić Dąbrowski, ale w polu karnym został skutecznie zablokowany.

Po przerwie trener dokonał kilku ważnych zmian w ustawieniu i gra zaczęła wyglądać dużo lepiej. Wprowadzony Jesiotr pełnił pozycję stopera, Stanczuk wrócił na swoją nominalną pozycję środkowego pomocnika, a Tlaga wreszcie stanął na pozycji napastnika i już w 54' doprowadził do remisu. Z lewej strony dośrodkował Dąbrowski, a Kamil głową z bliska trafił do sieci.

Gol dodał skrzydeł naszym piłkarzom, ale w dogodnych sytuacjach spudłowali Bobis i Stańczuk. Po 65 minutach gry ponownie przegrywaliśmy. Do piłki rzuconej za plecy naszych obrońców dopadł Paskiv i huknął z bliska nie do obrony. Obserwator spotkania, stojący na wysokości piłki stwierdził, że bramka padła z ofsajdu... Mazur ruszył do odrabiania strat, ale tak samo jak i Ursusowi brakowało wykończenia. Bliski szczęścia był po rożnym Jesiotr, ale minimalnie przestrzelił. W końcu w 90' świetnym rajdem popisał się wprowadzony tuż przed chwilą Sielski. Dograł do Tlagi, a ten z zimną krwią ponownie pokonał Osińskiego. Tu o ofsajdzie nie było mowy. Kamil zdobył prawidłowego gola, szkoda, że tylko na wagę 1 punktu...

Po próbie przedderbowej uczucia są mieszane. Miejmy nadzieję, że trener ustawi zespół tak jak w 2.połowie meczu z Ursusem, a nasi piłkarze będą skuteczniejsi. Niestety w Mazurze zabraknie pauzującego za kartki Jakubika. Dzisiaj obejrzał 4 kartonik tego koloru za protest przy uznaniu bramki z ofsajdu!

MAZUR - Ursus Warszawa 2-2 (0-1)
Gole: 54.,90.Tlaga x2 (as.Dąbrowski, Sielski) - 32.Radionov, 65.Paskiv