AKTUALNOŚCIOstrołęka zdobyta z przytupem
2011-10-08 Mazur Karczew Aktualności

Ostrołęka zdobyta z przytupem

Wreszcie po 11 latach Mazur zdobył Ostrołękę w meczu ligowym. W 30' Rafał Komosa otworzył wynik pojedynku. W 2.połowie trafił drugi raz w 74'. Dwukrotnie obsłużył go Dąbrowski. Rozmiary wygranej po podaniu od Stańczuka w 80' ustalił Damian Jakubik. Po kontuzji do składu powrócił Hubert Kosim, ale nie wpisał się dzisiaj na listę strzelców...

Mecz w Ostrołęce przebiegał pod dyktando gości, których przewaga nie podlegała dyskusji. Zabrakło jednak zimnej krwi, aby uzyskać wyższy wymiar wygranej. Po długiej przerwie spowodowanej kontuzją barku, powrócił na godzinę do składu Hubert Kosim. Mazur otworzył wynik spotkania w 30'. Żurawski zagrał prostopadła piłkę do Dąbrowskiego. Jacek wpadł w pole karne, odegrał do Komosy, a ten z pół obrotu umieścił piłkę po długim rogu w bramce Narwi.

W 70' obrońca Narwi Dawidzki obejrzał czerwoną kartkę i Mazurowi grało się jeszcze łatwiej. Nasi piłkarze zdobyli 2 kolejne bramki. W 74' Stanczuk z Włodarczykiem rozklepali obronę Narwian. Z piłką w pole karne wpadł Dąbrowski i wycofał ją do Komosy. Nasz najlepszy strzelec bezproblemowo umieścił ją w bramce. Kilka minut później było 0-3. Stańczuk podał prostopadłą piłkę do Jakubika. Damian w sytuacji sam na sam nie pomylił się i ustalił wymiar zwycięstwa.

MAZUR - Narew 0-3 (0-1) Gole: 30.,74.Komosa x2 (asysty x2 Dąbrowski), 80.Jakubik (as.Stańczuk)