AKTUALNOŚCIStracone punkty z Wisłą II Płock
2005-05-21 Mazur Karczew Aktualności

Stracone punkty z Wisłą II Płock

Stracone punkty z Wisłą II - tak można skwitować właśnie zakończony mecz w Karczewie. Mimo, że gospodarze byli zdecydowanie lepsi i mimo, że mieli kilka 'setek', w tym karnego, to po bezbramkowym remisie podzielili się punktami z rezerwami pierwszoligowca...

Mazur był drużyną wyraźnie lepszą. Na boisku brylował. Największym atutem Wisły tego dnia był jednak jej 193-centymetrowy bramkarz - Krakowiak. Dzisiaj dopisywało mu i szczęście i umiejętności. Ten mecz powinniśmy wygrać conajmniej z 4-0, a skończyło się na 0-0. Ponownie doskonałą partię rozgrywał Miler. Po jego doskonałych podaniach, już w 1 połowie, Zegar powinien dwukrotnie wpakować piłkę do siatki. Najwyraźniej jednak wystrzelał się w środę w Szydłowcu, dzisiaj bowiem brakowało mu za grosz skuteczności. Jeszcze większego pecha miał Tomek Baca. Wydawało się, że po golu z Deltą, możemy na niego liczyć. Niestety w sytuacji meczu z 43 minuty jego strzał z karnego obronił wyciągnięty jak struna Krakowiak :(
   Po przerwie Mazur zaatakował z jeszcze większym animuszem, a mecz się trochę zaostrzył (chociaż dzisiaj radomscy sędziowie spisywali się dość neutralnie). Ponownie jednak brakowało wykończenia. Ani Końko, ani Głąbicki nie trafili do siatki z kilku metrów, a 2 doskonałe strzały z dystansu Trzaskowskiego wybronił Krakowiak. Ostatecznie w takiej sytuacji stało się to co nieuchronne, tzn mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Mazur - Wisła II Płock 0-0
Mazur:

Kossougbo - Baca, Końko, Trzaskowski, Głąbicki (26 ), Poszalski, Wojciechowski, Rzeszotek (53 Kopeć), Saliou, Milewski (87 Trzeciak), Zegarek (72 Margielski)

MINUTA PO MINUCIE:

9 Saliou w stuprocentowej sytuacji sam na sam trafia w boczną siatkę
11 Milewski wypuszczony w uliczkę, ale obrońca mu zabiera piłkę spod nóg
12 pierwszy strzał na bramkę Mazura, przed Kossi łapie piłkę, która dziwnie przed nim skozłowała
15 Saliou znowu sunie lewą stroną, ale nie ma komu dograć i z akcji nici
16 Zegarek otrzymuje doskonałe długie podanie i sam na sam z bramkarzem, lobuje nad golkiperem... i bramką