AKTUALNOŚCIBroń w Karczewie zdobywa lidera
2014-04-26 Mazur Karczew Aktualności

Broń w Karczewie zdobywa lidera

Niestety historia się powtarza jak mantra. Mazur tworzy sytuacje i ich nie wykorzystuje, a potem traci gole. Tak było i dzisiaj. W meczu rozgrywanym w rzęsiście padającym deszczu, przegraliśmy 0-3 (0-1), a goście z Radomia wypunktowali nas skutecznie. Dzięki tej wygranej objęli przodownictwo w III Lidze.

Tylko kilkudziesięciu najwierniejszych kibiców zdecydowało się dzisiaj oglądać mecz prowadzony w rzęsistym deszczu. Początek zdecydowanie należał do gospodarzy. Z dystansu bramkę Broni ostrzeliwali Skóra i Wojciechowski. W 12' naszą świetną kontrę zakończył strzałem Ambrozik. Niestety jego strzał minął słupek o pół metra. Kolejną naszą akcję z 18' zakończył strzał Malesy w słupek. W 25' arbiter nie podyktował dla nas karnego. A po chwili przegrywaliśmy. Po wrzutce z lewej strony Przysowa nie przykrył Bojka i ten z bliska wpakował piłkę do naszej bramki. To był pierwszy strzał gości... Jeszcze przed przerwą mogliśmy remisować, ale strzał Mąki znowu trafił w słupek.

Po przerwie Broń zagrała lepiej, a nasza defensywa popełniła kolejne błędy. W 51' zza pola karnego uderzył Marczak. Pumba odbił piłkę przed siebie, tak że stanęła w kałuży przed bramką. Dopadł do niej Bojek i zdobył drugiego gola. Dobił nas Marczak. Najpierw spudłował w 62', ale defensorzy nie wyciągnęli z tego wniosków. Nie upłynęła minuta a nie pokryty Marczak, z kilku metrów ustalił wynik spotkania. Szanse na honorowe trafienie zmarnowali: Pietryka, który niecelnie dobijał wyplutą piłkę przez bramkarza Broni po strzale Maldiniego i w doliczonym czasie Pasik, który spudłował.

Przegraliśmy w kwietniowym cyklu co 3-4 dni wszystkie 5 meczów. Kwiecień kończymy bez zdobytego punktu w lidze i poza Pucharem Polski.

MAZUR - Broń Radom 0-3 (0-1)
Gole: 26.,51.Bojek, 63.Marczak