AKTUALNOŚCIPorażka na ochłodę w Wólce Mlądzkiej
2014-08-02 Mazur Karczew Aktualności

Porażka na ochłodę w Wólce Mlądzkiej

Mazur przegrał pierwszy letni sparing w Wólce Mlądzkiej. "Nowy zespół" Łukasza Stasiuka, który wciąż się zgrywa, uległ gospodarzom, prowadzonym w LO przez Piotra Balińskiego 1-2 (1-1). Pierwsza bramka padła po sporym błędzie naszej defensywy. Bramkę wyrównującą zdobył Karol Skóra. Po przerwie trafienie samobójcze Macieja Malarza ustaliło wynik meczu.
Mazur (1.połowa): testowany - testowany, Filipczak, testowany, Pasik - Trzaskowski, testowany (testowany), Wojciechowski, Malesa, Skóra - Zegarek
Mazur (2.połowa): testowany (testowany) - Kołodziejczyk, Zembol, testowany (Pasik), testowany - testowany, Malesa (Filipczak), Skóra (testowany), testowany, Malarz - Trzpil