AKTUALNOŚCIAwans do I Warszawskiej Ligi Młodzików U-12
2014-10-19 U-12 (2003) Aktualności

Awans do I Warszawskiej Ligi Młodzików U-12

To był horror...od 3:0 do 3:4. Ale od początku. Do przerwy przegrywaliśmy 1:0 i nie mieliśmy praktycznie sytuacji podbramkowych.
Na początku drugiej połowy dostaliśmy w krótkim odstępie czasowym kolejne dwa gole. Wynik brzmiał 3:0 dla gospodarzy, ale o dziwo nasi chłopcy nie spuścili głów i nie czekali na kolejne gole, biorąc sprawy w "swoje nogi".
Nie trzeba było czekać długo na odpowiedź naszej drużyny. Pierwsze dwa gole dające nadzieję na dobry wynik strzelił "Rasiak". Przy 3:2, sędzia nie uznał gola dla gospodarzy, narażając się mocno kibicom i sztabowi szkoleniowemu gospodarzy.
Po chwili nastąpiła odpowiedź naszej drużyny, a gola wyrównującego stan meczu strzelił "Łuki". Po mimo odrobienia trzech goli, nasi chłopcy starali się wygrać to spotkanie. Pod koniec meczu, po stałym fragmencie gry głową do bramki gospodarzy trafił "Mati" i chwilę później sędzia zakończył mecz.

Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu, awansowaliśmy do I Warszawskiej Ligi Młodzików U-12 !!!

Gratulacje dla trenera Mateusza Tereszczyńskiego - BRAWO !!!

Na drugie miejsce premiowane awansem mają szansę praktycznie jeszcze cztery drużyny: Nadstal, Wilga, Delta i Start, natomiast każda następna porażka w/w drużyn może oznaczać nawet znalezienie się w strefie spadkowej...

Zagraliśmy w składzie:

Krydowski, Końca, Kozłowski, Niedziółka, Trzaskowski J., Łukasik K, Majchrzak, Lemieszka, Łukaszewski, Rewer, Kamiński M., Kamać, Milczarek, Kamiński P.

Strzelcy bramek:

3:1 Rewer, 3:2 Rewer as. Łukasik K, 3:3 Łukasik K as. Niedziółka, 3:4 Niedziółka as. Rewer

GKS Wilga Garwolin - LKS Mazur Karczew 3:4 (1:0)

Wszystkich kibiców zapraszamy na mecze Młodzików !

Zapraszamy na mecze chłopców którzy nie są powoływani do kadry meczowej w swoich drużynach !