AKTUALNOŚCIWygrana ze smutnym epilogiem
2015-02-14 Mazur Karczew Aktualności

Wygrana ze smutnym epilogiem

W sobotni przedwiosenny poranek w Miętnem, Mazur wysoko rozprawił się z grającymi w IV lidze lubelskiej, Orlętami Łuków. Karczewianie wygrali 5-0 (1-0). Bramki zdobyli: testowany rozgrywający, Pasik, Trzpil oraz 2 - Tomczykowski. Nasz napastnik przełamał się, ale niestety w ostatniej minucie nabawił się kontuzji kolana. Mógł ustrzelić hattrika, ale w 1.połowie nie wykorzystał rzutu karnego.

W pierwszym kwadransie powinniśmy wygrywać 4-0, ale do przerwy było tylko 1-0.
Kolejny mecz w środę w Otwocku z Koroną Góra Kalwaria.

Mazur: Sak - Pytkowski, Pasik, Krawczyk, Dąbkowski - Kocińśki, Skóra, Filipczak, testowany, Trzaskowski - Tomczykowski.
Od 60' grali także: testowani: bramkarz i zdobywca gola oraz Worach, Trzpil i Yamniuk.