AKTUALNOŚCIPierwsze koty za płoty
2015-04-25 Mazur II Karczew Aktualności

Pierwsze koty za płoty

Nowy Mazur II przegrał grając po raz pierwszy w juniorskim zestawieniu z Vulcanem II Wólka Mlądzka 1-4 (1-3). Bramkę honorową zdobył Maciej Bakuła. W 1.połowie sędzia nie uznał naszej drużynie gola. W 2.połowie Smoliński nie wykorzystał karnego, po czym Matyja nie dobił piłki odbitej przez bramkarza.

W wyjściowym składzie wystąpili sami juniorzy oraz Ulejczyk, Bogusz, Dąbkowski i Bakuła, którzy nie zagrali w meczu z Energią.

Mazur II: Ulejczyk - Szymański, Głogowski, Dąbkowski, Bakuła (60.Domański) - Bytniewski, Bogusz (75.Smoliński), Stanaszek (60.Kołodziejczyk), Majchrzyk (70.Kaczelnik), Miernicki - Matyja