AKTUALNOŚCIZwycięstwo dedykujemy Czaszce
2015-05-10 Mazur Karczew Aktualności

Zwycięstwo dedykujemy Czaszce

Poniżej przedstawiamy wypowiedzi pomeczowe Karola Skóry i Damiana Falkowskiego.
Karol Skóra: Mecz ułożył nam się znakomicie, ponieważ po kilku minutach prowadziliśmy 1:0. Lepszego początku nie mogliśmy sobie wymarzyć. Strzelając bramkę do szatni i po otrzymaniu czerwonej kartki przez gości, mecz tak naprawdę już się zakończył. Na drugą połowę wyszliśmy skoncentrowani i konsekwentnie "dobijalismy" rywali.

Damian Falkowski:  Wreszcie przelamaliśmy się u siebie  Dobrze zaczął się nam mecz, szybko podyktowany karny, udanie wykorzystany,  później drugi. Ogólnie kontrolowaliśmy mecz i byliśmy na pewno lepszym zespołem. Wiadomo, ze pomogła troszkę czerwona kartka gości, ale w 2.połowie grając w przewadze to była już nasza pełna dominacja. Bramki Skórki, 3.moja i Dąbka.  Wszystko fajnie, wynik, gra, ale humory popsute na pewno przez groźną kontuzję Czaszki, który prawdopodobnie już ten sezon ma z głowy.  A był ważnym zawodnikiem dla zespołu. Zwycięstwo na pewno dedykujemy jemu i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.  A za tydzień jedziemy do Warszawy po kolejne punkty i po kolejne zwycięstwo, bo na tym juz się skupiamy, by wygrywać każdy mecz!