W słoneczne sobotnie popołudnie chłopcy z rocznika 2006 rozegrali 4 kolejkę ligi z drużyną Delty III Warszawa.
Niestety w dzisiejszym spotkaniu nasi zawodnicy nie byli sobą.
Praktycznie od początku było widać brak gry z naszej strony.
Pierwsza kwarta meczu zakończyła się wynikiem 1:0 dla przeciwnika.

W drugiej kwarcie straciliśmy dwie kolejne bramki i to najwyraźniej podcięło nam skrzydła. Na przerwę po drugiej kwarcie schodziliśmy z wynikiem 3:0 dla konkurenta.

Po przerwie obraz nieznacznie uległ zmianie i naszym zawodnikom udało się zdobyć
jedną honorową bramkę. Strzelcem, który celnie umieścił piłkę w bramce strony
przeciwnej był Seweryn.

Długo jednak nie trzeba było czekać na odpowiedź przeciwników.
Padły trzy kolejne gole dla zawodników Delty. Kwartę trzecią zakończyliśmy wynikiem 6-1.
Licząc na przełamanie się naszego zespołu rozpoczęliśmy czwartą kwartę spotkania.
Niestety i ta piętnastominutowa rozgrywka nie przyniosła wielu zmian dla Mazura Karczew.
Straciliśmy kolejne cztery gole i zakończyliśmy mecz wynikiem 10-1 dla drużyny Delty III Warszawa.