AKTUALNOŚCIVarsovia zdobyta!
2015-05-12 U-13 (2002) Aktualności

Varsovia zdobyta!

W sobotę Mazur Karczew pokonal bardzo trudnego przeciwnika jakim była Varsovia. Nasi chłopcy wyszli bardzo skoncentrowani i nie dali narzucić tempa gospodarzom. W miare upływu czasu przejęli incjatywę i po bardzo dobrym rozegraniu w środku pola został uruchomiony Dąbrowski z prawego skrzydła, który zacentrował wprost do Stankiewicza, który uderzajac z woleja zdobył pierwsza bramkę dla Mazura. Mazur nie oddał incjatywy i po rozegraniu sprytnie rzutu wolnego przez Trzepałkę - Małecki podwyższył na 2:0. Ten wynik utrzymał sie do przerwy.
Po przerwie Mazur miał dwie doskonałe sytuacje lecz ani Małecki czy też Rudnicki nie podywższyli wyniku i to sie zemściło. Gospodarze strzelili kontaktową bramkę na 1:2 i zaczeli "cisnąć" szukając sposobu na wyrównanie. Jednak chłopcy z Mazur nie dali sobie wydrzeć już tego zwycięstwa. Gratulacje.
W następnym meczu Mazur będzie bronił 2 miejsca w grupie, na które "czycha" ZWAR Warszawa. Mecz już w sobotę o 11.00 na stadionie.

Varsovia Warszawa - Mazur Karczew 1:2 (0:2)