AKTUALNOŚCIRemis ze Zniczem tylko do przerwy
2015-05-17 U-15 (2000) Aktualności

Remis ze Zniczem tylko do przerwy

W niedzielne, późne popołudnie drużyna rocznika 2000/01 rozegrała kolejny mecz ligowy z drużyną gospodarzy Znicz Pruszków. Po pierwszej połowie i niewykorzystanych sytuacjach (Kita, Jobda) oraz bramce Patryka Milczarka Mazur remisował 1:1.

Po przerwie sytuację sam na sam nie wykorzystał Grzanka, natomiast Znicz wykorzystał przewagę liczebną (kara minutowa Matyja) i wyszedł na prowadzenie. Na 10min przed końcem karnego wykorzystali gospodarze i mecz zakończył się wynikiem 3:1 (1:1).