AKTUALNOŚCIŻaki U-9 zwycięskie!
2015-05-23 U-9 (2006) Aktualności

Żaki U-9 zwycięskie!

W sobotnie popołudnie chłopcy z rocznika 2006 jako gospodarze przyjęli na karczewskim orliku drużynę UKS Iwiczna.

Od samego początku spotkania chłopcy wykazali się dużym zaangażowaniem w grę. Pierwsza bardzo emocjonująca kwarta przyniosła wynik 3-2 dla gości. Zdobywcą dwóch goli dla drużyny Mazura Karczew był Fabian.

Drugą kwartę rozpoczęliśmy w nastawieniu na wyrównanie i tak też się stało. Zdobyliśmy trzecią wyrównującą bramkę, zapisując na koncie Fabiana hattricka.

W trzeciej ćwiartce meczu chłopcy weszli na boisko pokazując ducha walki dokładając przeciwnikowi jedną bramkę strzeloną przez Fabiana. Jednak rywale nie poddawali się i dalej walczyli o wyrównującego gola, co też im się udało. W końcowych minutach tej ćwiartki kolejnym trafnym strzałem popisał się Fabian, dzięki czemu wyszliśmy na jednobramkowe prowadzenie.

Emocje sięgnęły zenitu, gdy chłopcy weszli na ostanie piętnastominutowe starcie. Mieliśmy nadzieję, że chłopcom uda się utrzymać prowadzenie i wyjść z tego rewanżu zwycięsko. Końcowe minuty gry pokazały bardzo dobrą grę obydwu zespołów, zarówno goście jak i gospodarze walczyli do ostatniego gwizdka. Konfrontacja pomiędzy zespołami zaostrzała się i pod koniec meczu Seweryn został faulowany. Sędzia podyktował rzut karny dla Mazura, którego miał wykonać Seweryn. Wszyscy w ogromnym napięciu czekali na celny strzał naszego zawodnika. Seweryn wykorzystał swój spryt oraz celne oko podnosząc wynik na 6-4.

Rewanżowy mecz zakończył się wynikiem 6-4 dla drużyny Mazura Karczew.

Strzelcy bramek: Fabian x 5, Seweryn x 1 (k.)