AKTUALNOŚCIAdvit nadal niepokonany
2015-05-24 U-10 (2005) Aktualności

Advit nadal niepokonany

W sobotni poranek chłopcy z rocznika 2005 (U-10) rozpoczęli rundę rewanżową meczem na wyjeździe z drużyną Advit Wiązowna.

Spotkanie rozpoczęło się od bardzo wyrównanej I kwarty, w której nie padły żadne bramki. Chłopcy stanęli do meczu zmotywowani i z dużą wolą walki. W drugiej kwarcie wychodzimy na prowadzenie, po umieszczeniu piłki w bramce przeciwnika przez Stasia. Niestety na odpowiedź długo nie trzeba było czekać i po kilku słabszych minutach, przegrywamy 2:1. W trzeciej kwarcie przeciwnik do wyniku dodaje jeszcze jedną bramkę. Czwarta kwarta, podobnie jak pierwsza bezbramkowa.

Po godzinnym spotkaniu mecz kończy się wynikiem 3:1 dla Advitu.

Zagraliśmy w  składzie: Kuba Stefanowicz, Olek Pałczyński, Filip Janiak, Maks Dąbrowski, Staś Przewodowski, Dawid Kosieradzki, Kuba Trzaskowski, Kuba Lemieszka, Paweł Pielak

Strzelcy bramek: Staś Przewodowski