AKTUALNOŚCIPorażka Młodzików U-12 z Drukarzem Warszawa
2015-05-31 U-12 (2003) Aktualności

Porażka Młodzików U-12 z Drukarzem Warszawa

W dniu dzisiejszym przegraliśmy mecz, w którym ulegliśmy na własnym boisku liderowi naszej grupy -  Drukarzowi Warszawa. Tak jak w ubiegłym tygodniu, także i dzisiaj, drużyna z którą się zmierzyliśmy była w przekroju całego spotkania bardziej dojrzałą i wygrała zasłużenie.

Do przerwy wynik spotkania był bezbramkowy. W drugiej połowie bramkę kontaktową na 1:2 strzelił Majchrzak i kiedy wydawało się, że losy spotkania mogą potoczyć się inaczej, drużyna gości szybko strzeliła 3 gola. Pomimo dzisiejszej porażki, nadal mamy szansę zagrać w przyszłym sezonie w gronie pierwszoligowców. Do końca rozgrywek pozostały 3 kolejki, w tym spotkanie na własnym boisku z Polonią Warszawa. Trzymamy kciuki za chłopaków i liczymy, że w kolejnych meczach pokażą się z jak najlepszej strony.