AKTUALNOŚCIPlanowe zwycięstwo z Sercem
2015-06-01 U-13 (2002) Aktualności

Planowe zwycięstwo z Sercem

Mecz odbył się jak na Młodzików o nietypowej porze bo o godz. 19.30 na sztucznej nawierzchni w Otwocku.

Poprzedzony był minutą ciszy za trenera gospodarzy Bartka Urbanowicza który w przeszłości był zawodnikeim seniorów Mazura Karczew.

Spotkanie rozpoczeło sie bardzo szczęliwie dla zawodników Mazura bo już w pierwszej akcji na bramke uderzył Litwiniak a ta po nie udanej interwencji bramkarza wpadła do sieci. Po kilkunastu minutach podanie w uliczkę dostał Stankiewicz i podwyższył na 2:0. Mazur przejoł już incjatywę i na 3:0 podwyższył Trzepałko. Gospodarze zmienili bramkarza a ten jak by zaczarował bramkę nic nie chciało wpaść doskonałe sytuacjie mieli Rudnicki i Trzepałko. Tuż przed przerwą na 4:0 strzelił Rudnicki.

Druga połowa bramka zaczarowana nawet piłka odbiła sie od dwóch słupków wyszła w pole. Udało sie strzelić tylko jednego gola po dobrze wykonanym rzucie rożnym Trzepałko strzałem główki ustalił wynik na 5:0. Wynik mogłbyć wyższy bo doskonałe sytuacji nie wykorzystakli Dąbrowski, Stankiewicz oraz Rudnicki.