AKTUALNOŚCIPo skutecznych końcówkach 2-0 na Okęciu
2015-06-03 Mazur Karczew Aktualności

Po skutecznych końcówkach 2-0 na Okęciu

O meczu na Okęciu można powiedzieć, że się odbył. W upalnym, czerwcowym słońcu toczył się w ślamazarnym tempie. W 1.połowie o dziwo więcej z gry miało Okęcie. Do szatni bramkę zdobył jednak Mazur. Andrzej Kociński wykorzystał nieporozumienie pomiędzy obrońcą i bramkarzem, przejął piłkę i bezproblemowo umieścił ją w siatce.

2.połowa była senna. Odnotowaliśmy debiut w IV-ligowym zespole wychowanka Tomka Głogowskiego. Ponownie w końcówce zdobyliśmy bramkę. Po podaniu ze środka od Kamila Gałązki, świeżo wprowadzony Kuba Bogusz podbiegł z piłką i strzałem po ziemi ustalił wynik meczu. To był jego pierwszy gol w naszych barwach.

Po tej wygranej żegnamy zespół Lotników. Toczyliśmy wspólne boje przez 34 sezony. Po dzisiejszej wygranej blians bramkowy pozostaje idealnie równy: 76-76!

W niedzielę zapraszamy na pożegnanie sezonu w Karczewie w meczu z KS Konstancin.

Okęcie Warszawa-MAZUR 0-2 (0-1)
Gole: 43.Kociński (bez asysty), 88.Bogusz (as.Gałązka)

Mazur: Sak - Pytkowski 31żk, Worach,  Pasik (65.Głogowski), Dąbkowski - Gałazka, Filipczak żk (80.Bogusz) - Kubicki (46.Falkowski), Skóra, Kociński  - Trzpil (70.Bakuła)

Sędzia: Rzechółko - Płock