AKTUALNOŚCIPierwszy mecz ligowy U-11 za nami
2015-08-29 U-11 (2005) Aktualności

Pierwszy mecz ligowy U-11 za nami

Pierwszy mecz ligowy chłopców rocznika 2005 za nami. Chłopcy zagrali na wyjeździe mecz z drużyną STF Champion.
Początek spotkania z wyraźną przewagą naszych chłopców. Po pierwszej kwarcie prowadzimy dwiema bramki.
W drugiej kwarcie sędzia dyktuje rzut karny dla Championa. Przeciwnicy wykorzystują go, następnie jeszcze raz umieszczają piłkę w naszej bramce. I na przerwę schodzimy z wynikiem 2:2. W trzeciej kwarcie pada kolejny gol dla rywala.
Ostatnia kwarta to walka o zdobycie co najmniej wyrównania. Kilka niewykorzystanych szans i odrobina braku szczęścia i mecz kończy się wygraną gospodarzy 3:2.

Bramki dla nas zdobyli: Maks Dąbrowski i Filip Janiak

STF Champion II Warszawa - Mazur Karczew  3:2