AKTUALNOŚCIZwycięstwo Mazura II U-11 w Sobieniach
2015-09-05 U-10 (2006) Aktualności

Zwycięstwo Mazura II U-11 w Sobieniach

Pierwszy mecz U-11 Mazura II za nami. Chłopcy grali na wyjeździe w Sobieniach. Po pierwszej kwarcie prowadziliśmy 1-0. Bramkę dla nas strzelił Maks Wielgomasz.

W drugiej kwarcie Maks Wielgomasz dodaje jeszcze dwie bramki.
W trzeciej kwarcie gospodarze strzelają 2 bramki, ale nasi chłopcy też dodają do wyniku kolejne dwa celne trafienia. Jedną bramkę strzela Maks Wielgomasz (asysta Seweryn), a drugą bramkę Seweryn.
W ostatniej kwarcie gospodarze strzelają jeszcze jedną bramkę. Mecz kończymy z wynikiem  6-3 dla nas. Czekamy na kolejne zwycięstwa.

Bramki dla nas zdobyli: Maks Wielgomasz x 5,  Seweryn Niedziółka x 1 (+jedna asysta).