AKTUALNOŚCIPrzegrana Mazura U-11 z Kosą II Konstancin
2015-09-05 U-11 (2005) Aktualności

Przegrana Mazura U-11 z Kosą II Konstancin

W dniu dzisiejszym nasi chłopcy stanęli do walki o punkty z drużyną z Konstancina.
W pierwszej kwarcie goście strzeli nam dwie bramki. Druga kwarta bardzo wyrównana. Po faulu na Filipie Janiaku, sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Kuba Toure. Na przerwę schodzimy przegrywając jedną bramką. W trzeciej kwarcie po dobrze wykonanym rzucie rożnym Olek Pałczyński umieszcza główką piłkę w bramce przeciwnika i jest już remis. Po chwili po celnym strzale Filipa Janiaka wychodzimy na prowadzenie 3:2. Niestety później brak koncentracji, faul na jednym z zawodników Kosy i wykluczenie jednego z naszych na 2 minuty skutkuje stratą dwóch bramek.
Ostatnia kwarta przynosi kolejne 3 gole na konto drużyny z Konstancina. Całe spotkanie kończy się wygraną gości.

Mazur Karczew - Kosa II Konstancin 3:7

Przeciwnik z Konstancina okazał się bardzo wymagający, ale mimo wszystko nasi chłopcy zagrali dobre spotkanie.