AKTUALNOŚCIŚwietna inauguracja Dwójki
2015-09-05 Mazur II Karczew Aktualności

Świetna inauguracja Dwójki

Bardzo dobry start w Klasie B zaliczyli młodzi Rezerwiści. Pod Piasecznem wygrali z FC II Lesznowola 3-0 (2-0). Gole zdobyli: Miernicki, Stryjek i Głogowski. Asystowali: Stryjek, Szymański i Majchrzyk.

W pierwszej połowie powinniśmy prowadzić napewno więcej niż 2-0. W tej części meczu gospodarze jeszcze się próbowali odgrywać, ale w 2.połowie kompletna dominacja naszej drużyny. Multum sytuacji 100 procentowych, których przynajmniej połowę powinniśmy zakończyć kolejnymi golami. Dodatkowo goście kończyli w 10 za niesportowe zachowanie i druga żółta kartkę. Pierwszy mecz za nami cieszymy się ze zwycięstwa, ale to narazie tylko jeden mecz i cel postawiony przed nami jeszcze daleko.

Mazur II: Rudzki - Majchrzyk żk, Głogowski, Olszewski, Szymański żk - Bytniewski żk, Zając (60.Łukasik) - Stanaszek, Miernicki żk (75.Madej żk), Bakuła (70.Trzaskowski II) - Stryjek (46.Matyja)