AKTUALNOŚCIBurza przepędzona
2015-09-13 Mazur II Karczew Aktualności

Burza przepędzona

Mazur II wygrał pierwszy domowy pojedynek w Klasie B w tym sezonie. Rozbił 5-0 (3-0) Burzę Pilawa. Bramki strzelili: Matyja, Miernicki, Stanaszek (2) i Łukasik.

Mazur II: Rudzki- Majchrzyk Zembol Olszewski Szymański - Bytniewski Zając - Miernicki (65.Trzaskowski II) Stanaszek (75.Kurek) Bakula (55.Łukasik żk) - Matyja żk (46.Yamniuk)

1-0 Matyja as.Miernicki
2-0 Miernicki as.Bakula
3-0 Stanaszek as.Miernicki
4-0 Stanaszek karny (faul na Yamniuku)
5-0 Łukasik as.Majchrzyk
Kartki żółte Matyja i Łukasik. Mecz

Damian Falkowski: Poza pierwszymi 10 minutami w pierwszej połowie, gdzie goście mieli poprzeczkę i mogli sobie ułożyć spotkanie, mecz pod nasze dyktando. Dobra gra całej drużyny zwlaszcza w pierwszej połowie. Znowu niestety dużo nie wykorzystanych sytuacji, które powinny zakończyć się bramkami. W drugiej natomiast zabrakło wyrachowania i troszkę doswiadczenia. Nie można grając z przewagą znowu jednego zawodnika grać tak jak my to zagraliśmy w drugiej polowie. Mimo wyniku z drugiej połowy na pewno nie jestem zadowolony.