AKTUALNOŚCIKolejne zwycięstwo w lidze Orlików
2015-09-13 U-10 (2006) Aktualności

Kolejne zwycięstwo w lidze Orlików

W niedzielne popołudnie drużyna Mazura II stanęła do walki o kolejne punkty w lidze. Tym razem przeciwnikiem był zespół z Advit II Wiązowna.

Spotkanie było bardzo wyrównane i emocjonujące. Po pierwszej kwarcie bezbramkowy remis. W drugiej kwarcie po bramce Fabiana Kota wychodzimy na prowadzenie na 1:0. W trzeciej kwarcie po faulu na zawodniku z Advitu, sędzia dyktuje rzut wolny i przeciwnik celnie umieszcza piłkę w naszej bramce. Po kilku minutach mamy rzut rożny. Seweryn Niedziółka dośrodkowuje, a Olek Pałczyński dobija i strzela gola na prowadzenie. Czwarta kwarta pełna emocji zarówno pod naszym jak i przeciwnika polem karnym, w tym czasie gry nie padają już żadne bramki.

Spotkanie kończy się wygraną naszego zespołu 2:1 i zostajemy w tabeli dalej na pierwszym miejscu.

Zagraliśmy w składzie: Blauth, Kurek, Kasprzak, Kołodziejczyk, Kot, Niedziółka, Janiak, Dąbrowski, Pałczyński, Misior, Biedrzycki, Lemieszka.

Zdobywcy bramek: Fabian Kot, Olek Pałczyński