AKTUALNOŚCIWyjazdowy remis Dwójki
2015-09-20 Mazur II Karczew Aktualności

Wyjazdowy remis Dwójki

Mazur II prowadzony przez Marcina Wrzoska zremisował 2-2 (0-2) w Sobieniach. Bramki zdobyli: Michał Matyja i Damian Majchrzyk. To pierwsze stracone punkty i bramki w tym sezonie Klasy B. Nasz zespół zajmuje w tabeli 2.miejsce.

W pierwszej połowie, a dokładnie miedzy 3-6min 3-ech 100%-towych sytuacji nie wykorzystali Miernicki i Yamniuk. W 24 min po błędzie defensywy gospodarze wyszli na prowadzenie. Na 6 minut przed zakończeniem 1.połowy w polu karnym ręką zagrał Szymański, a karnego wykorzystali gospodarze.

W 2.połowie gra sie zaostrzyła, a po zmianach w zespole bramkę kontaktową zdobył Matyja, a 5 minut później Majchrzyk zaskoczył bramkarza Sobień z rzutu wolnego (40m) i wyrownal na 2:2. Mogliśmy przegrać, ale gospodarze w 89' nie trafili do pustej bramki.

Mazur II: Rudzki - Majchrzyk, Olszewski (55.Kaczelnik), Głogowski, Szymański - Cisek (46.Bytniewski żk), Zając żk - Yamniuk żk, Miernicki, Stanaszek (60.Matyja żk) - Pikiewicz (60.Łukasik)