AKTUALNOŚCIMęki Mazura U-11 na Vulcanie
2015-09-20 U-10 (2006) Aktualności

Męki Mazura U-11 na Vulcanie

W niedzielne popołudnie Mazur II zagrał na wyjeździe kolejne spotkanie ligowe z drużyną Vulcanu Wólka Mlądzka. Po bardzo dobrym początku i prowadzeniu w 8 sekundzie meczu, kolejne minuty to walka z własnymi słabościami.

Na szczęście mimo samobójczego trafienia, chłopcy szybko zdobyli kolejne bramki i po słabym spotkaniu wygrali 3:2.

I kwarta: bramki zdobyli Staś Przewodowski i Kacper Suchecki, gol samobójczy i wynik 1:2 dla nas; II kwarta: gol wyrównujący i samobój przeciwnika; III i IV kwarta bez bramek

Strzelcy bramek: Staś Przewodowski, Kacper Suchecki, samobój

Vulcan Wólka Mlądzka - Mazur II Karczew 2:3