AKTUALNOŚCIWygrana w Warszawie
2015-09-20 U-11 (2005) Aktualności

Wygrana w Warszawie

Niedzielny poranek chłopcy z Mazura I spędzili na boisku drużyny Drukarza II, rozrywając kolejne spotkanie ligowe.

Od samego początku meczu chłopcy zagrali ofensywnie, odzwierciedleniem czego były dwie bramki zdobyte w I kwarcie spotkania. Najpierw po rzucie różnym celnym uderzeniem z głowy, futbolówkę w bramce przeciwnika umieścił Olek. Potem również główką strzela gola Gabryś i po pierwszej połowie prowadzimy 2:0.

W II kwarcie drużyna z Warszawy zdobywa bramkę. My odpowiadamy golem Kacpra i pozostajemy w przewadze 3:1. Trzecia kwarta nie przynosi zmian w wyniku meczu. W czwartej po celnych trafieniach Kuby i Seweryna dodajemy kolejne 2 bramki na konto naszej drużyny.

Strzelcy bramek: Olek Pałczyński, Gabryś Kołodziejczyk, Kacper Misior, Kuba Stefanowicz, Seweryn Niedziółka.

Mazur I vs Drukarz II Warszawa - 5:1