AKTUALNOŚCIPorażka U-13 z Escolą, zwycięstwo U-12 z Koroną
2015-09-27 U-13 (2003) U-12 (2004) Aktualności

Porażka U-13 z Escolą, zwycięstwo U-12 z Koroną

W niedzielę starsza drużyna Młodzków (U-13) przegrała z Escolą Varsovia. Tak jak i w ubiegłym tygodniu na Legii, tak i teraz straciliśmy po bramce w każdej połowie meczu. Najlepszą sytuację do strzelenia gola mieliśmy tuż przed przerwą, po rzucie rożnym wykonywanym przez Łukasika i strzale głową z 4 metrów "Trzaski", bramkarz zdołał wybić piłkę z linii bramkowej. Druga część meczu była bardzo dobra w naszym wykonaniu, zagraliśmy trzema obrońcami z tyłu, tym samym przenosząc ciężar gry dalej od naszej bramki. Brawo za walkę przez cały mecz z renomowanym przeciwnikiem - nie ma wstydu !!!

Mecz w całości można zobaczyć tutaj, natomiast na naszym kanale skrót meczu.

Zagraliśmy w składzie:

Krydowski

Łukasik K., Niedziółka, Trzaskowski J., Kozłowski

Rewer (Trzaskowski Sz.), Majchrzak, Końca (Majchrowski)

Kamiński P. (Chojecki)

U-13  LKS Mazur Karczew - FCB Escola Varsovia 0:2 (0:1)

W środę rozegramy, przełożony mecz w Ząbkach i w niedzielę z Drukarzem Warszawa.

Młodsza drużyna Młodzików (U-12) podejmowała Koronę Góra Kalwaria. Po pierwszej połowie wynik brzmiał 0:0, ale zarysowywała się przewaga naszej drużyny. Graliśmy piłką, goście próbowali kontrować mając w przodzie szybkich napastników. Po zmianie stron, gole padały tylko do jednej bramki...Bardzo dobre spotkanie rozegrali wszyscy chłopcy bez wyjątku, zostawiając sporo zdrowia na boisku. Gratulacje !!!

Trzaskowski M.

Urbański, Trzaskowski Sz.(Krupa), Matuszewski, Kamiński P. (Łukasik M.)

Zakrzewski., Chojecki (Podgórski), Okoński

Rejnik

Strzelcy bramek:

1:0 Zakrzewski as. Chojecki, 2:0 Chojecki as.  Kamiński P., 3:0 Chojecki as.  Kamiński P., 4:0 Urbański as. Rejnik

U-12  LKS Mazur Karczew - MKS Korona Góra Kalwaria  4:0  (0:0)