AKTUALNOŚCIRzeź młodzieży w Ząbkach
2015-10-11 Mazur Karczew Aktualności

Rzeź młodzieży w Ząbkach

W składzie ząbczan 10 młodzieżowców, w tym 16-letni bramkarz. Mecz zaczął się dla nas w sposób wymarzony. Już w 2' gola zdobył Kami Gałązka przy asyście byłego piłkarza Dolcanu - Bartka Stryjka. W 11' gospodarze nie wykorzystali sytuacji sam na sam. Zawodnik strzelił obok bramki. W 15' chybił Karol Skóra. W 35' Michał Trzaskowski podwyższył prowadzenie. Mazur zakończył 1.połowę tak jak ją rozpoczął. Po wrzutce z kornera od Falkowskiego, typowego gola do szatni zdobył Maciek Obrębski.

W 2.połowie na bramce Witka Rudnickiego, który nabawił się kontuzji barku, zmienił Adrian Ulejczyk. Doskonale otworzył tą część gry Andrzej Kociński kolejnym golem. Po 2 asystach przy poprzednich trafieniach w 58' do protokołu wpisał się także Skóra. W 68' po faulu Ulejczyka z karnego honorowego gola zdobył Jeziorek. Mecz zakończył się najwyższą dotychczas wygraną w tym sezonie 5-1.

Dolcan II Ząbki-MAZUR 1-5 (0-3)
69.Jeziorek (k) - 2.Gałązka (as.Stryjek), 35.Trzaskowski (Skóra), 45.Obrębski (Falkowski), 49.Kociński (Skóra), 58.Skóra (Trzaskowski)
Rezerwa: Trzpil - żk

Mazur: Rudnicki (46.Ulejczyk żk) - Pytkowski, Obrębski, Krawczyk, Pasik - Falkowski, Gałązka - Trzaskowski (70.Bakuła), Skóra, Kociński (80.Miernicki) - Stryjek (70.Kubicki)

Sędzia: Rzucidło (Warszawa)