AKTUALNOŚCICzerwona wygrana z Walką
2015-10-11 Mazur II Karczew Aktualności

Czerwona wygrana z Walką

Mazur II wygrał 4-1 (2-0) z Walką Kosów. W 1.połowie bramki zdobyli: Bakuła i Pikiewicz. Mimo, że w 2.połowie czerwone kartki obejrzeli Yamniuk i Kurek to Mazur dołożył 2 kolejne trafienia. Ich autorami byli: Miernicki i Matyja.

Damian Falkowski: Cieszy że na swoim stadionie zdobywamy dużo bramek i wiele się dzieje i przede wszystkim wygrywamy te mecze zdecydowanie. Szkoda tego że kończymy mecz w 9-tkę, gdzie wypada nam napewno na następny mecz Yamniuk za bezpośrednią czerwoną. Druga czerwona nie długo po przerwie ok 55 minuty kompletnie niepotrzebna i robi się niepotrzebna nerwowka. Odnośnie kartek i sędziowania wolę się nie wypowiadać. Mimo gry w 9 zdobywamy 2 bramki jeszcze i nie pozwalamy na większe zagrożenie przeciwnikowi. Cieszy ambicja i konsekwencja w grze w oslabieniu i kolejne 3 pkt.

Mazur II: Rudzki - Kaczelnik (68.Cisek), Majchrzyk, Zembol, Szymański żk - Kurek żk żk 56'ck, Zając (86.Madej) - Miernicki żk (65.Matyja), Pikiewicz (82.Biedrzycki), Bakuła - Yamniuk 45'ck