AKTUALNOŚCIRemis i porażka U-11 w meczach ligowych
2015-10-11 U-11 (2005) U-10 (2006) Aktualności

Remis i porażka U-11 w meczach ligowych

W sobotę drużyna Mazur II rozpoczęła rundę rewanżową z zespołem Sobienie Jeziory. Spotkanie zaczęło się dla nas strzeleniem w pierwszej kwarcie bramki przez Maksa Wielgomasza. W drugiej kwarcie po faulu na naszym zawodniku, sędzia podyktował rzut wolny, który na celny strzał na bramkę zamienił Kamil. Po chwili podobna sytuacja, tym razem dla przeciwnika, który również wykorzystał szansę i na kolejną kwartę wchodzimy z wynikiem 2:1. W trzeciej kwarcie drużyna z Sobień jeszcze raz trafia celnie do naszej bramki. Czwarta kwarta nie przynosi zmiany wyniku i całe spotkanie kończy się remisem 2:2.

Strzelcy bramek: Maks Wielgomasz, Kamil Rębkowski

Mazur II vs Sobienie Jeziory 2:2

W niedzielne popołudnie Mazur udał się do lidera naszej grupy Kosy II Konstancin. To nie był dobry dzień dla naszej drużyny, zagraliśmy poniżej naszych możliwości. W pierwszej kwarcie przeciwnicy strzelili nam jedną bramkę. W drugiej kwarcie dodali kolejne dwie. Trzecia kwarta bardziej wyrównana, nie padły żadne bramki. Czwarta kwarta to zdecydowana dominacja gospodarzy. Po błędach naszej drużyny przeciwnicy podwyższyli wynik o kolejne 5 goli. Po godzinie meczu Kosa Konstancin wygrywa z nami 8:0.

Kosa II Konstancin vs Mazur 8:0