AKTUALNOŚCIPorażka z Ursusem
2015-10-15 U-17 (1999) Aktualności

Porażka z Ursusem

W kolejnym meczu I ligi wojewódzkiej Mazur 99 przegrał z drużyną Ursusa 1-2. Mecz zaczął się całkiem dobrze bo po 10 minutach prowadzenie dał Dominik Staluszka wykorzystując dośrodkowanie Dawida Michalika. Niestety gospodarze wyrównali a po przerwie zdobyli zwycięską bramkę która padła po ewidentym spalonym którego sędzia główny (sędziował bez asystentów) nie dostrzegł. Mazur miał dwie okazje 100 % ale ani Szymon Nojek ani Domink Staluszka nie wykorzystali sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Ursus - Mazur 2-1

Głasek Kotowski Kocielnik Bogucki Michalik Radomski Choim Staluszka Celiński Nojek Esman