AKTUALNOŚCIPorażka U-11 w Wiązownie
2015-10-18 U-11 (2005) U-10 (2006) Aktualności

Porażka U-11 w Wiązownie

W sobotnie deszczowe popołudnie drużyna Mazura II zagrała w spotkaniu rewanżowym z zespołem z Wiązowny.

Pierwsza kwarta bardzo wyrównana, po 15 minutach bezbramkowy remis. W drugiej po celnym strzale Filipa wychodzimy na prowadzenie. Przeciwnik szybko odpowiada i na kolejną kwartę wychodzimy z wynikiem 1:1. O trzeciej kwarcie wolelibyśmy zapomnieć, po błędach naszej drużyny tracimy aż 5 bramek. Ostatnie 15 minut wygląda zdecydowanie lepiej, po dwóch golach Maksa Wielgomasza całe spotkanie kończymy przegraną 6:3.

Zagraliśmy w składzie: Kuba Lemieszka (br), Jakub Blauth (br), Fabian Kot, Seweryn Niedziółka, Maks Wielgomasz, Maks Nowak, Gabryś Kołodziejczyk, Filip Janiak, Kuba Toure, Stasiek Przewodowski

Strzelcy bramek: Filip Janiak, Maks Wielgomasz x 2

Advit II Wiązowna vs Mazur II Karczew 6:3