AKTUALNOŚCICzacha poprowadził do zwycięstwa!
2015-10-24 Mazur Karczew Aktualności

Czacha poprowadził do zwycięstwa!

W wyjściowym składzie zabrakło Damiana Falkowskiego (pauza za kartki) oraz Adriana Kubickiego (kontuzja). Do składu powrócili: Daniel Zembol i Filip Trzpil.

W 4' debiutujący dzisiaj w roli kapitana Michał Trzaskowski nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Blisko bramki w 26' był Kuba Pasik, ale główkował minimalnie nad poprzeczką. Nasz zespół utrzymywał się przy piłce, ale niewiele z tego wynikało. W 35' ładną akcję lewą stroną przeprowadził Bartek Stryjek. Ostatecznie jednak Karol Skóra został zablokowany. W 40' Stryjek uderzył z 25 metrów ale bardzo wysoko. Tuż przed przerwą bardzo ładna akcja Mazura zakończyła się faulem (?) w polu karnym na Gałązce. Zamiast karnego Kamil obejrzał żółtą kartkę od sędziego Szymona Kmity z...Raszyna. Do przerwy 0-0.

W 56' dzisiejszy kapitan wyprowadził Mazura na prowadzenie! Środkowi pomocnicy: Obrębski i Gałązka rozklepali przy tej akcji defensywę UKS. Po zdobyciu bramki Mazur osiągnął sporą przewagę. W 70' kolejna nasza piękna akcja i z 7 metrów zablokowany strzał Stryjka. W 83' Skóra nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Po chwili Witkowski obronił strzał Trzpila z 10 metra. Minutę później Pasik po dośrodkowaniu strzelił obok bramki. Ostatecznie zasłużenie wygraliśmy po raz pierwszy z UKS 1-0!

UKS Łady-MAZUR 0-1 (0-0)
56.Trzaskowski (as.Gałązka)

Mazur: Rudnicki - Pytkowski (77.Miernicki), Krawczyk żk, Zembol, Pasik - Obrębski, Gałązka 42żk - Trzaskowski (73.Bakuła), Stryjek (90.Głogowski żk), Kociński (58.Trzpil 77żk) - Skóra

Sędzia: Kmita (Raszyn)