AKTUALNOŚCICiężka przeprawa lidera w Karczewie
2015-10-24 U-9 (2007) Aktualności

Ciężka przeprawa lidera w Karczewie

W meczu 9 kolejki zmierzylismy się z niepokonana do tej pory drużyna z Józefowa. Młoda drużyna Mazura postawiła się liderowi i bardzo długo dotrzymywala kroku pilkarza z Jozefovii..

Pierwsza tercji w wykonaniu Mazura była wręcz wzorowa dwie szybkie akcje i doskonale wykończenia akcji Oli Rzeszotek i Karola Nowaka sprawiły, że kończymy tą kwartę prowadząc 2-1, a gdyby nie fantastyczna interwencja bramkarza Józefovii po efektownym strzale ,,Ibry" wynik mógłby być wyższy.
Gra obronna w tej kwarcie wygladała rewelacyjnie zwłaszcza kolejne bardzo dobre zawody w obronie rozgrywał Kuba Ganko oraz walczący za dwóch Michał Trzaskowski, a potem Michal Parzych.

Druga kwarta to nadal dobra gra naszej drużyny i wymiana cios za cios z liderem, ale niestety schodzimy na przerwę z wynikiem 3-4. Po przerwie lekko opadliśmy z sił i 3 kwarta była najgorsza w naszym wykonaniu tracimy 3 gole. Ostatnia kwarta to znów dobra nasza gra i walka do końca o jak najlepszy wynik,a całe SHOW w tej kwarcie skradła chlopaka Ola Rzeszotek strzelajac dwie bramki ,zwłaszcza ostatnia bramka była szczególnie efektowna po minięciu obrońcy i położeniu bramkarza omija tą ostatnią przeszkodę i strzela do pustej bramki.

Całą akcje najlepiej skwitował Dominik Nowak mówiąc, ,Ta nasza Ola jest lepsza od tych wszystkich chłopaków " :-) Przegrywamy ten mecz, ale nikt z ogladajacych nie może naszej drużynie odmówić zaangażowania jak i coraz większych umiejętności czysto piłkarskich.

Plusem meczu nagradzamy naszego nowego snajpera wyborowego w postaci Oli Rzeszotek. Po meczu cała grupa odśpiewuje gromkie STO LAT naszym solenizantom Dominikowi i Karolowi.

Mazur Karczew - Józefovia Józefów 6-10