AKTUALNOŚCIDwa zwycięstwa Młodzików !
2015-10-25 U-13 (2003) U-12 (2004) Aktualności

Dwa zwycięstwa Młodzików !

Młodsza drużyna Młodzików (U-12) podejmowała Żagle Warszawa i pokonała gości 4:0. Do przerwy mnóstwo niewykorzystanych okazji do strzelenia gola i tylko 1:0. Po przerwie kilka minut dobrej gry w wykonaniu drużyny przeciwnej, ale bez efektu bramkowego. Kiedy goście opadali z sił, chłopaki zdążyli poustawiać celowniki i strzelili kolejne 3 gole. Brawo !!! We wtorek zaległy mecz w Otwocku z Żaglami, a potem jeszcze do końca sezonu kolejno dwa mecze wyjazdowe w Warszawie i Górze Kalwarii. Już w przyszłym tygodniu na 100% wyjaśni się sytuacja naszej drużyny dotycząca awansu do II ligi. Jest możliwość awansu z 2 miejsca za drużynę ZWAR II , która być może nie będzie mogła uzyskać promocji do wyższej ligi w której rozgrywa mecze pierwsza drużyna ZWAR-u.

Zagraliśmy w składzie:

Trzaskowski M. (Krupa)(Orłowski)

Malitka, Trzaskowski Sz., Kabala (Matuszewski), Urbański

Łukasik M., Chojecki (Zych), Okoński

Podgórski (Rejnik)

Strzelcy bramek:

1:0 Okoński as. Kabala, 2:0 Podgórski as. Trzaskowski Sz., 3:0 Malitka as. Urbański, 4:0 Łukasik M. as. Urbański

U-12  LKS Mazur Karczew - UKS Żagle Warszawa  4:0  (1:0)

Starsza drużyna Młodzków (U-13) wygrała swój pierwszy mecz w lidze, pokonując solidny zespół Dolcanu. Pierwsi gola strzelili goście, ale już wtedy było widać, że chłopaki nadal są pełni wiary w odrobienie strat. Walka i nieustępliwość na boisku zaowocowała dwoma golami dla naszego zespołu. Do przerwy wynik 2:1 dla nas. Po zmianie stron jeszcze bardziej uważna gra naszej drużyny mającej w pamięci wydarzenia boiskowe z meczu z Drukarzem, kiedy prowadząc 2:0 daliśmy sobie strzelić trzy gole...Tym razem to my strzeliliśmy trzeciego gola i mogliśmy się cieszyć z pierwszych i upragnionych od dawna ligowych punktów. Teraz przerwa aż do 07.11, kiedy to rozegramy ostatni mecz na pierwszoligowych boiskach w Warszawie z Escolą.