AKTUALNOŚCINa zakończenie wygrana U-9 w Garwolinie
2015-11-07 U-9 (2007) Aktualności

Na zakończenie wygrana U-9 w Garwolinie

W meczu ostatniej kolejki wygrywamy z Wilga Garwolin 8-3 i zapewniamy sobie 3 miejsce  w lidze. Mimo wysokiego zwycięstwa mecz na początku był bardzo wyrównany a nawet optyczną przewagę mieli gospodarze i gdyby nie bardzo dobre wyjścia z bramki Kuby Klosa to po pierwszej kwarcie schodzilibysmy przegrywajac 2/3 bramkami.Druga kwarta zaczęła się dla nas świetnie po strzale w okienko Mikołaja Włastowskiego wychodzimy na prowadzenie które szybko tracimy po kontrowersyjnym rzucie karnym.Strata bramki podziałala na  naszych chłopców bardzo dobrze i od tego momentu przejelismy incjatywe strzelajac 3 bramki  (2x Karol Nowak i raz Michał Trzaskowski ).Trzecia kwarta to znów problematyczne karny podyktowany dla Wilga na który odpowiadamy golem Oli Rzeszotek I Wiktora Kocielnika.Czwarta kwarte kończymy popisem naszego kapitana Oli Rzeszotek który kompletuje hat-trick (drugi mecz pod rząd !!!)Wielkie brawa dla całej drużyny za mecz gdzie przede wszystkim zagraliśmy bardzo odpowiedzialnie w obronie (wszyscy obrońcy tj.Kuba Gańko, Michał Parzych, Radek Teperek, Maks Matuszewski, Dominik Nowak,Michał Trzaskowski,Alex Mądry   oraz bramkarz Kuba Klos )
Plusem meczu zostali wybrani Kuba Klos  (kluczowe interwencję w 1 tercji )oraz Michał Trzaskowski  (,,żelazne płuca"naszej drużyny biegających i walczacy za dwóch, strzelec pięknej bramki z dystansu )

Wilga Garwolin-Mazur Karczew 3-8 (0-0,1-4,1-2,1-2)

Gole strzelili:Ola Rzeszotek -3,Karol Nowak -2,Wiktor KoCielnik -1 Mikołaj Włastowski -1,Michal Trzaskowski -1

W meczu wystapili :Kuba Klos-Michał Parzych,Kuba Gańko,Radek Teperek,Alex Mądry, Maks Matuszewski,Dominik Nowak -Karol Nowak, Franek Gajgier, Michał Trzaskowski, Mikołaj Włastowski ,Antek Wodzyński, Sebastian Grochowski -Ola Rzeszotek  (kapitan),Wiktor KoCielnik, Oliwier Trzepałka